Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

Categories

PDFE-mail
Inverteris UNO-2.0-I-OUTD-S 2000 W

Saulės plokštės verčia saulės energiją į nuolatinės įtampos elektros energiją. Inverteriai pakeičia nuolatinę įtampą į mūsų kasdieniams prietaisams tinkamą kintamos įtampos 220 V AC elektros energiją. Maksimali galia: 2 kW

Price: 976,17 € 1 084,63 € You Save: 10%
Product Description

UNO-2.0-I-W ir UNO-2.5-I-W yra naujausi vienfaziai serijiniai keitikliai, skirti vėjo energijos sistemoms. Šie naujos išvaizdos keitikliai pagaminti naudojant laiko patikrintą “Power One” technologiją.  Šiame naujos išvaizdos keitiklyje yra speciali integruota šilumos absorbavimo sekcija ir priekinio skydelio ekrano sistema.

Šis grublėtas lauko keitiklis yra visiškai hermetiškas bei atlaiko sudėtingiausias oro sąlygas.Nepaisant izoliuoto veikimo principo, UNO-2.0-I-W ir UNO-2.5-I-W pasižymi 96.3% efektyvumu.Siekiant geriausiai prisitaikyti prie kiekvienos vėjo jėgainės galios kreivės, IT valdo 16 taškų lentelę.

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Recently viewed

Inverteris UNO-2.0-I-OUTD-S 2000 W
976,17 € 1 084,63 € You Save: 10%
Results 1 of 1 Show more